Címlap / Munkák / Adminisztráció

Adat- és dokumentumkezelő gyakornok diákmunka

Érdekelnek az adatok, szeretsz rendszerezni, és jól boldogulsz angolul? Akkor itt a helyed heti 40 órában!

adminisztráció

data analyst

adatelemző

iratrendező

adatrögzítő

Feladatok

  • Naprakész, pontos, teljes és következetes  adatbázis rögzítés és karbantartás a költséghatékony és proaktív operatív és pénzügyi portfóliókezelés megalapozása és biztosítása érdekében a Cushman bérlő ügyfelei számára
  • Ingatlanlízingek és az ehhez kapcsolódó dokumentumok kezelése, a kifizetésekkel kapcsolatos információk rögzítése és jogi dokumentumok összehasonlítása
  • A  csapat többi tagjának támogatása és segítése

Elvárás

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatásban (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákokat tudunk foglalkoztatni)
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt (az angol a munkanyelv a cégnél)
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági szakon (a tanulmányaid közepe/vége felé járj)
  • MS Office (Excel, Word, Outlook) magabiztos használata
  • Heti fix 40 óra vállalása

Előny

  • Angolon kívül bármely más európai nyelv ismerete
  • Nemzetközi környezetben szerzett adatfeldolgozási tapasztalat
  • Ingatlan területen szerzett munkatapasztalat 

Cég bemutatása

A Cushman & Wakefield globális vezető szerepet tölt be a kereskedelmi ingatlanszolgáltatások területén, segítve ügyfeleit az emberek munka-, vásárlás- és életvitelének megváltoztatásában. A cég 43 000 alkalmazottja több mint 60 országban mélyreható helyi és globális betekintést nyújt, amelyek jelentős értéket teremtenek a bérlők és befektetők számára szerte a világon. A Cushman & Wakefield a legnagyobb kereskedelmi ingatlanszolgáltató cégek közé tartozik, 5 milliárd dolláros bevétellel az olyan alapszolgáltatásokból, mint az ügynöki lízing, az eszközszolgáltatások, a tőkepiacok, a létesítményi szolgáltatások (C&W Services), a globális bérbeadási szolgáltatások, a befektetéskezelés (DTZ Investors), bérlői képviselet, értékbecslés és tanácsadás.

Ajánlat

Bérezés: Br. 2145 Ft/óta

  • Nemzetközi környezet
  • Rugalmas hozzáállás
  • Fejlődési lehetőségek
  • Fiatalos, támogató csapat

 Pályakezdő vagy? Nálunk elindulhatsz!

Budapest, 9. kerület
órabér: 2 145 Ft
Hosszú távú lehetőség (min. fél év)
Kapcsolat
Munkavégzés helye
Budapest, 9. kerület

1093 Budapest, Czuczor utca 2-10. 3. em

Bérezés
órabér: 2 145 Ft

Munkaidő
Hosszú távú lehetőség (min. fél év)

Heti 40 órában hosszú távon hétfő és péntek között

Ezek is érdekelhetnek

Pultos-báros diákmunka hostelben
2 290 Ft / óra

Pultos-báros diákmunka hostelben

Ha nem ijedsz meg a pezsgő vendégtértől, és bírod, ha mozogni kell, ez a meló neked szól! Legyél pultos, felszolgáló, italcsapoló – minden egy helyen, jó hangulatban, rugalmas beosztásban.

Diákmunka Vendéglátás Budapest, 9. kerület
Alkalmi hostess diákmunka - Lurdy Ház
2 500 Ft / óra

Alkalmi hostess diákmunka - Lurdy Ház

Szeretsz emberekkel dolgozni, pörgős környezetben lenni, és egy jól fizető alkalmi diákmunkát keresel? Akkor ez a hostess munka neked szól!

Diákmunka Hostess Budapest, 9. kerület
2 145 Ft / óra

Data Abstraction Analyst gyakornok diákmunka

Ha érdekel az adatok világa, precíz vagy, szeretsz elemző módon gondolkodni, és hosszabb távon is piacképes tudást szeretnél felépíteni, akkor ez a gyakornoki lehetőség neked szól!

Diákmunka Adminisztráció Budapest, 9. kerület